catid 48 newsflash id 317 program qpikniku lotnikow 2012q option com content view article


04 kwi

Kategorie:

Bez kategorii

Stary Folwark jest to urocza wieś położona w województwie podlaskim, w powiecie suwalskim. Miejscowość ta całkowicie znajduje się na terenie Wigierskiego Parku Narodowego, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego miejsca. Wigierski Park Narodowy jest jednym największych parków narodowych w Polsce. Został założony w 1989 roku w celu ochrony tamtejszego krajobrazu.

Brak komentarzy

03 kwi

Kategorie:

Bez kategorii

Pani Aneta jest wychowawczynią klasy gimnazjalnej, którą chce zabrać na wycieczkę i szuka noclegu dla 30 osób.

Myślę, że okolica Starego Folwarku to świetny pomysł na wycieczkę szczególnie ciepłą porą. Szukając schroniska można skorzystać z ofert zamieszczonych na witrynie meteor-turystyka.pl/noclegi,stary-folwark,0.html, na której można zarezerwować ofertę z boiskiem sportowym oraz stołówką ;)

Brak komentarzy

03 kwi

Kategorie:

Bez kategorii

Powiat hrubieszowski jest świetnym miejscem na kilkudniowy pobyt.

Każdy, kto dotąd nie miał okazji się tam wybrać może obejrzeć film, który w wielkim skrócie pokazuje tą okolicę.

Warto zobaczyć to wszystko osobiście :)

1 komentarz

02 kwi

Kategorie:

Bez kategorii

Pan Mirek ze Świerszczowa chce spędzić z żoną miły wieczór w Hrubieszowie i nie ma pomysłu gdzie ją zabrać. Oczywiście na romantyczną kolację w pięknej restauracji zawsze jest dobra pora, ale do tego można również wybrać się na fajny film w kinie HDK, o którym można poczytać klikając tutaj. Gdybyście się zdecydowali na dłuższy pobyt w tej okolicy to pokój w hotelu można znaleźć za pomocą witryny Hrubieszów noclegi, która umożliwia także rezerwację telefoniczną bądź przez internet. Mam nadzieję, że to będzie miły pobyt i będziecie miło wspominać te chwile ;)

1 komentarz

02 kwi

Kategorie:

Bez kategorii

Tak jeszcze zostając przy temacie położenia miejscowości Zgorzelec czyli Górnych Łużyc.Znajdują się one w trójkącie trzech państw, czyli Niemiec – Polski – Czech, więc położone są w sercu Europy w niedalekiej odległości od Berlina, Pragi, Wrocławia oraz Drezna.

Cechą charakterystyczną Łużyc jest archektura ludowa, której szczególnie dużo można zobaczyć. Między innymi są do domu "Umgebindehauser".

Można zaobserwować korzenie kultury czeskiej, śląskiej, saksońskiej jak również łużyckiej na tym obszarze.

Warto wybrać się na wycieczkę i skorzystać z wielu atrakcji ;)

1 komentarz

29 mar

Weekend w Zgorzelcu |

Autor:
Basiek

Kategorie:

Bez kategorii

Maciek z Lubania chce zabrać dziewczynę do Zgorzelca i zorganizować fajny weekend i prosi o pomysł na miły wieczór i komfortowy nocleg. Jednym z pomysłów, które mógłbyś zrealizować jest na przykład kino, które mieści się przy ulicy Parkowej 1, gdzie myślę traficie bez problemu. Jeśli chodzi o tani, ale komfortowy nocleg w hotelu to możesz znaleźć przez serwis internetowy Zgorzelec noclegi, na którym jest zamieszczonych wiele ofert ze spaniem. Spośród nich możesz wybrać ofertę, która najbardziej Ci odpowiada. Życzę udanego weekendu i przyjemnych chwil w miłym towarzystwie ;)

Brak komentarzy

27 mar

Atrakcje na Mazurach |

Autor:
Basiek

Kategorie:

Bez kategorii

Przy okazji będąc na Mazurach można zobaczyć wiele wspaniałych miejsc i zwiedzić ciekawe obiekty.

Jest ich wiele a ja chciałabym wymienić kilka najpopularniejszych. Należy do nich:

 • Pałac w Jegławkach
 • Barciany
 • Zamek w Nidzicy
 • Zamek w Ełku
 • Puszcza Romnicka
 • Mosty w Stańczykach
 • Katedra św. Wojciecha w Ełku
 • Ełcka Kolej Wąskotorowa
 • Planetarium w Olsztynie
 • Zamek w Węgorzewie
 • Stare miasto w Olsztynie
 • Plaża miejska i molo w Giżycku

Na brak pomysłów w tym rejonie z pewnością nikt nie może narzekać ;)

Miłego pobytu życzę ;)

Brak komentarzy

27 mar

Kategorie:

Bez kategorii

Dostałam maila od miłośników sportów wodnych, którzy szukają odpowiedniego miejsca do wypoczynku i oczywiście świetnych warunków do uprawiania tych sportów. Osobiście polecałabym Mazury a dokładniej miejscowość Kretowiny, w której znajduje się jezioro umożliwiające pływanie, żeglowanie, nurkowanie a także kajakowanie. Myślę, że to świetny pomysł na kilkudniowe szaleństwo wodne ;) Nie można zapomnieć o komfortowych warunkach do spania. Serwis noclegowy Kretowiny będzie pomocny przy szukaniu najlepszej oferty i jej rezerwacji. Życzę udanego pobytu i miłego wypoczynku ;)

Brak komentarzy

25 mar

Starachowice na zdjęciach |

Autor:
Basiek

Kategorie:

Bez kategorii

Chciałam jeszcze dodać zdjęcia z okolic, które powinny Was jeszcze bardziej zachęcić aby wybrać się do Starachowic i spędzić miło czas jak również poznać nowy rejon ;)

Według mnie to wspaniałe miejsce na wycieczkę :) Dobry pomysł na spędzenie miłych chwil z rodziną, przyjaciółmi bądź tylko we dwoje ;)

Miłego pobytu ;)

2 komentarzy

25 mar

Kategorie:

Bez kategorii

Jak wyjeżdżacie droga Agatko z przyjaciółmi na długi weekend to może zabierzcie ze sobą rowery, bo okolice Starachowic są doskonałe na wspaniały aktywny wypoczynek. W samym mieście znaleźć można wiele szlaków rowerowych i pieszych, a jak będziecie mieli jeszcze trochę więcej czasu to możecie odwiedzić Rezerwat Skały pod Adamowem, oraz szlak z miejscami mocy. Trasa szlaku pielgrzymkowego łączy miejsca kultu religijnego, sanktuaria maryjne oraz inne obiekty sakralne zlokalizowane w województwie świętokrzyskim, w okolicach Starachowic przebiega ten szlak przez: Marcinków, Sieradowicki Park Krajobrazowy, Bronkowice, Rzepin i Dąbrowę. Ponadto polecam zarezerwować atrakcyjny pokój bądź spanie na czas pobytu w bazie interaktywnej meteor-turystyka.pl/noclegi,starachowice,0.html. Życzę Wam przyjemnego weekendu:)

1 komentarz

Zapytaj o informacje

Nick
Email
Treść pytania
Przepisz poniższy kod

Ulubione miasta


Szukaj informacji

O autorce

Mam na imię Basia, jestem studentką informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Mam dwadzieścia kilka lat. Świat widzę w różnych barwach a moją pasją są podróże po Polsce.

Moje zainteresowania:

 • Boks
 • Kajakarstwo
 • Filmy przygodowe

Najlepsze pozycje

 • Film pokazujący powiat hrubieszowski:
  Powiat hrubieszowski jest świetnym miejscem na kilkudniowy pobyt.
  Każdy, kto dotąd nie miał okazji się tam wybrać może obejrzeć film, który w wielkim skrócie pokazuje tą okolicę.
 • Śmiech to zdrowie:
  Koleżanka przesłała mi kilka śmiesznych dowcipów, którymi chciałabym się z Wami podzielić.
  Mam nadzieję, że Wam również poprawią one humor 😉
   
  Przewodnik w zamk…
 • Walory Supraśli – film: Spędzając aktywnie czas w miejscowości Supraśl przy okazji można zobaczyć wspaniałe miejsca i niezwykłe zakątki. Poniżej zamieszczam film, który niewielką ich część pokaże i mam nadzieję, że zachęci w…
 • Nowa forma informacji:
  Witam na blogu Stowarzyszenia turystycznego "Plama"  Ja mam na imię Magda ale mówią na mnie Finka. Blog powstał bym mogła dzielić się z Wami informacjami n…
 • Aktywnie w Supraśli – pobyt wypoczynkowy:
  Na brak aktywnych zajęć w czasie pobytu z pewnością turyści nie mogą narzekać. Jest wiele możliwości aktywnego wypoczynku w miejscowości Supraśl. Przykładowo są to spacery, spływy, jazda konna…
 • Stary Folwark i Wigierski Park Narodowy:
  Stary Folwark jest to urocza wieś położona w województwie podlaskim, w powiecie suwalskim. Miejscowość ta całkowicie znajduje się na terenie Wigierskiego Parku Narodowego, co dodatkowo zwięk…
 • Gdzie są dobre warunki do uprawiania sportów wodnych?:
  Dostałam maila od miłośników sportów wodnych, którzy szukają odpowiedniego miejsca do wypoczynku i oczywiście świetnych warunków do uprawiania tych sportów. Osobi…